|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Високі черевики на протекторній підошві натуральна замша 1-13
Артикул
25107-z
В наявності
1 990 грн
2 095 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Довжина устілки | 26,5 см |
|---|---|
| Сезон | зима |
| Матеріал верху | натуральна замша |
| Матеріал підкладки | набивная шерсть |
| Колір | Бежевий |
| Тип підошви | платформа |
| Висота підошви | 3 см |
| Висота каблука/танкетки | 5 см |
| Висота голенища | 14 см |
| Розмірність | розмір в розмір |
| Виробник | Україна |




