|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Жіночі черевики спереду блискавка на низькому ходу натуральна шкіра 1-1
Артикул
25301-36
В наявності
1 943 грн
2 045 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Довжина устілки | 23,5 см |
|---|---|
| Сезон | деми |
| Матеріал верху | натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | байка |
| Колір | Чорний |
| Тип підошви | платформа |
| Висота підошви | 4,5 см |
| Висота голенища | 13 см |
| Розмірність | розмір в розмір |
| Виробник | Україна |





