|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Жіночі чоботи високі з натуральної шкіри 2-2
Артикул
10144-42
В наявності
3 153 грн
3 250 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Довжина устілки | 27 см |
|---|---|
| Сезон | деми |
| Матеріал верху | натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | байка |
| Колір | пудра |
| Тип підошви | каблук |
| Висота каблука/танкетки | 3,5 см |
| Висота голенища | 45 см |
| Обхват | 42 см |
| Розмірність | розмір в розмір |
| Виробник | Україна |



