|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Жіночі лофери з китицями на платформі натуральний лак 2-3
Артикул
11331
В наявності
1 695 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Довжина устілки | 26,5 см |
|---|---|
| Сезон | деми |
| Матеріал верху | натуральный лак |
| Матеріал підкладки | натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип підошви | платформа |
| Висота підошви | 2,5 см |
| Висота каблука/танкетки | 5 см |
| Розмірність | розмір в розмір |
| Виробник | Україна |





